Профспілка залізничників і транспортних будівельників України завдяки нашому новому партнеру – благодійній організації «ЛАЙФЧЕЙНДЖЕР» (LifeChanger UA) провела акцію «Побачити світ» у Запоріжжі.

Співробітники Укрзалізниці – члени нашої профспілки отримали окуляри від Restoring Vision в Запоріжжі. Зараз члени профспілки Криворіжжя мають можливість приєднатися до благодійного проєкту.

З початку війни залізничники безперервно працюють, іноді навіть ризикуючи власним життям, забезпечують всі потреби держави, як у вантажних перевезеннях, так і у перевезеннях пасажирів. Благодійна організація «ЛАЙФЧЕЙНДЖЕР» (LifeChanger UA) з вдячністю до залізничників за самовіддану працю, на умовах акції «Побачити світ»,  намагається полегшити роботу та подарувати більше комфорту в нелегкому завданні. Сміливість, натхнення та самопожертва залізничників не лишаються непоміченими.

Працівники фонду дякують кожному залізничнику за незламність та героїзм! 2600 пар окулярів в рамках дії проєкту «Побачити світ» отримали члени нашої профспілки в профспілкових організаціях Криворізького регіону. Сподіваємося, що і надалі, завдяки нашим партнерам, зможемо продовжувати роботу, засновану на принципі гуманності та взаємодопомоги.