Профспілка залізничників і транспортних будівельників України завдяки нашому новому партнеру – благодійній організації «ЛАЙФЧЕЙНДЖЕР» (LifeChanger UA) провела акцію «Побачити світ» у Запоріжжі.
Співробітники Укрзалізниці – члени нашої профспілки отримали окуляри від Restoring Vision в Запоріжжі. Зараз члени профспілки Криворіжжя мають можливість приєднатися до благодійного проєкту.
З початку війни залізничники безперервно працюють, іноді навіть ризикуючи власним життям, забезпечують всі потреби держави, як у вантажних перевезеннях, так і у перевезеннях пасажирів. Благодійна організація «ЛАЙФЧЕЙНДЖЕР» (LifeChanger UA) з вдячністю до залізничників за самовіддану працю, на умовах акції «Побачити світ», намагається полегшити роботу та подарувати більше комфорту в нелегкому завданні. Сміливість, натхнення та самопожертва залізничників не лишаються непоміченими.
Працівники фонду дякують кожному залізничнику за незламність та героїзм! 2600 пар окулярів в рамках дії проєкту «Побачити світ» отримали члени нашої профспілки в профспілкових організаціях Криворізького регіону. Сподіваємося, що і надалі, завдяки нашим партнерам, зможемо продовжувати роботу, засновану на принципі гуманності та взаємодопомоги.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-9c5c63ada5f07ce4d12d7a636826704c-v-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/20230717_150107-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-358b9969447470a0ca0250332ebf3b1f-v.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-89abf9c194221968b592cf724c31bc13-v.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-2af19e11f2715cd3cda86c4a935d5701-v1-2.jpg)