Червень цього року був насичений трагічними подіями, як для нашої України, так і для кожного українця. Але, незважаючи ні на що, Криворізька територіальна профспілкова організація робить все можливе задля своїх спілчан, задля їх підтримки і допомоги.
Після підриву окупаційними військами російської федерації Каховської ГЕС без централізованого водопостачання взагалі залишилися населені пункти значної частини Дніпропетровської області, а саме: міста – Нікополь, Марганець, Покров та прилеглі до них об’єднані територіальні громади, частково: Апостолове, Кривий Ріг (подача води здійснюється за графіком в режимі значної економії). Залізничники, які працюють та проживають у цих містах, також щоденно перебувають під постійними обстрілами.
Криворізький терком на умовах діючого Порядку отримання та використання Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України коштів на подолання наслідків воєнних дій, спричинених військовою агресією, терміново ініціював придбання 94 пластикових ємностей для питної води на загальну суму 230 тис. грн в профспілкові організації, які постраждали від наслідків підриву греблі, щоб забезпечити наших членів профспілки водою.
Нікопольська дистанція колії – 14 ємностей, оборотне локомотивне депо Нікополь – 1 ємність, Нікопольська дистанція електропостачання – 12 ємностей, Нікопольське моторвагонне депо – 1 ємність, Апостолівська дистанція колії – 8 ємностей, Апостолівська дистанція сигналізації та зв’язку – 11 ємностей, експлуатаційне вагонне депо (ПТО Нікополь, Апостолове) – 9 ємностей, Криворізька дирекція залізничних перевезень (станції Нікополь, Марганець, Чортомлик, Ток, Підстепне, Мирова) – 38 ємностей. Загальний об’єм ємностей становить 16,5 тис. літрів.
Також дякуємо Раді Профспілки залізничників і транспортних будівельників України та благодійній організації «Центр продовольчого захисту» за надану необхідну допомогу членам профспілки – тонну питної води (у 6-літрових бутлях).
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-8bb7bb98b211c07fbb75ad32460caaa2-v-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-13db2efdf406e1e2ce98181beb7c9894-v.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-ad77f11b51cdf9f310097ec3e0ed5eaa-v-2.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-bcd52eda193fa2001414d00a8c8b164c-v-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-ce75898ae53a8212ede7100cfda1c47b-v.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/img-e2c07c8195f7b309d599f544e32bc750-v.jpg)