У 2023 році Криворізька територіальна профорганізація продовжує захищати трудові права і відстоювати соціально-економічні інтереси членів профспілки. Багато справ потребують комплексного втручання, – повідомляє правовий інспектор праці теркому Володимир Коростельов.

Наприклад, після звернення чергових по станціях Гейківка і Вісунь терком за участі фахівців дирекції залізничних перевезень провів на цих станціях перевірку обліку робочого часу. За результатами перевірки був здійснений перерахунок відпрацьованого часу та виплачено черговим по станціях недоплачених 6763,9 грн.

Крім цього, терком ініціював перерахунок середньої заробітної плати працівника служби експлуатації будівель і споруд, мобілізованого до лав ЗСУ. Після відповідного звернення теркому до керівництва філії «Придніпровська залізниця» військовослужбовець-залізничник отримує на 3,8 тис. грн більше.

Також у вересні терком взяв участь у підготовці і розгляді судової справи про визнання незаконним і скасування наказу регіональної філії «Придніпровська залізниця» про звільнення за скороченням штату інструктора П’ятихатського вагонного депо О.Мовчана, голови первинної профорганізації. Рішенням П’ятихатського районного суду працівника поновлено на посаді.