На засіданні комітету Лиманської дорожньої профорганізації 24 жовтня обговорювалось питання, яке зараз вкрай турбує залізничників: підготовка структурних підрозділів до зимового періоду в умовах воєнного стану.

Вперше з початку воєнного стану принаймні частина членів дорожнього комітету змогли зібратися особисто. Решта підключилися онлайн.

Головний інженер регіональної філії «Донецька залізниця» Дмитро Борисенко докладно розповів про готовність структурних підрозділів до зими, зокрема про забезпеченість спецодягом, спецвзуттям, милом, наявність буржуйок, дров, підготовку альтернативних варіантів генерації енергії тощо.

Попри  постійні обстріли, зруйновані і побиті побутові корпуси та ремонтні дільниці, структурні підрозділи готові до роботи в зимових умовах на 90%. Все, що залежало від керівництва філії і структурних підрозділів,  зроблено. Є певні проблеми, але і їх намагаються вирішити.

Осторонь підготовки до зими не стоїть і Лиманська дорожня профорганізація. Майже в усіх структурних підрозділах Лиманського, Слов’янського, Краматорського, Костянтинівського, Покровського вузлів відбулись комісійні огляди за участі їх керівників, голів первинок і заступника голови дорожньої профорганізації Вікторії Мелашенко. Багато уваги  керівництво філії і профорганізації всіх рівнів приділяють утриманню бомбосховищ та укриттів для працівників.

Для того, щоб навіть в таких складних умовах залізничники працювали у теплих приміщеннях, а укриття, бомбосховища, кімнати приймання їжі і відпочинку були обладнані всім необхідним, профспілка придбала електричні чайники, бойлери, пічки, мікрохвильовки, електроконвектори.  Внаслідок обстрілів на деяких дільницях пошкоджені центральні водогони, тож дорпрофсож закупив баки для створення запасу питної води.

Багато працівників залишились без житла, але не полишили роботу і наразі тимчасово мешкають в бригадних домах  та гуртожитках Укрзалізниці. Завдяки виділеним профспілкою коштам цим працівникам вдалось забезпечити мінімальні умови для проживання. 

Наприкінці  засідання голова Лиманської дорожньої профорганізації Леонід Бессарабов привітав всіх працівників з прийдешнім Днем залізничника  та нагородив найкращих голів первинних профорганізацій, які в цей скрутний для країни і нашого регіону час залишились на робочих місцях і кожного дня не тільки виконують свої посадові обов’язки, а й роблять все можливе, щоб життя наших працівників було якомога легшим.