Чергову партію гуманітарної допомоги успішно доставлено спілчанам прифронтових територій сходу країни – на залізничні вузли Слов’янська, Покровська, Костянтинівки та Краматорська. Наступну партію заплановано роздати залізничникам і пенсіонерам Костянтинівки та Дружківки, а також тим, хто ще не отримав у Краматорську та Покровську. Про це повідомляє Лиманський дорпрофсож.

Доброчинний гуманітарний вантаж є благодійністю в рамках Всесвітньої продовольчої програми (World Food Programme – WFP). Запит, відправку, розвантаження та доставлення працівникам Донеччини здійснили представники Лиманської дорожньої профорганізації за сприяння адміністрації АТ «Укрзалізниця» та регіональної філії.

«Загалом на сьогодні ми роздали 6,4 тис. продуктових наборів, з яких 4,9 тис. – працівникам структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця» в Слов’янську, Краматорську, Покровську, Костянтинівці та 1,5 тис. – ветеранам-залізничникам Слов’янська. Слід відзначити важливу роботу профспілкових лідерів та профактиву Слов’янського та Покровського вузлів, а особливо – голів первинок локомотивного депо Слов’янськ О.Боднарчука та моторвагонного депо Лиман В.Попова. Вони взяли на себе левову частку роботи, за що їм щира вдячність», – повідомила заступник голови дорожньої профорганізації Вікторія МЕЛАШЕНКО.

«Цього місяця очікуємо ще 3 фури з гуманітарною допомогою – 1,6 тис. наборів. Тож працюємо. Інколи з об’єктивних причин, через постійні ворожі обстріли і підвищену небезпеку, не вдається вкластися в терміни, доводиться переносити, але наші спілчани все розуміють і вдячні за турботу».

Додамо, що кожен гуманітарний набір вагою 15 кг містить продукти тривалого зберігання: борошно, соняшникову олію, курячий паштет, м’ясні консерви, макаронні вироби, сіль, цукор, вівсяні пластівці, манну або пшоняну крупу.

Наближаймо Перемогу разом і працюймо на результат! Слава Україні!