“Вже майже другий рік поспіль ми живемо в орендованих квартирах, спимо на чужих ліжках, укриваємося ковдрами з Червоного Хреста і засинаємо на подушках з гуманітарної допомоги. Особисто я в таких умовах вже майже рік. Приїхавши додому в рідне місто і побачивши свій розтрощений вщент будинок, зрозуміла, що спати мені по чужих кутках доведеться ще досить довго. Але світ не без добрих людей», – розповідає голова первинної профспілкової організації Лиманської дистанції електропостачання регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» Світлана Могильна.

На сьогодні близько 40 працівників цього виробничого підрозділу проживають у гуртожитку міста Слов’янськ. Працюють в деокупованих місті Лиман та населених пунктах Лиманщини. Налагоджують світло в будинках і на підприємствах залізниці, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій.

«Ми звернулися за допомогою в облаштуванні нашого тимчасового помешкання до Лиманської дорожньої профспілкової організації. Як завжди, вони відгукнулися та допомогли. Придбали для кожного з нас матраци, подушки, ковдри, комплекти постільної білизни. А також забезпечили праскою, сушаркою для білизни та прасувальною дошкою. Такі звичні побутові речі, як тази та відра, теж закупили. Знаєте, раніше навіть важко було уявити, що буде колись в цьому потреба. Адже у  звичайному житті це здається нормою, воно просто в тебе вдома є і ти цим користуєшся. А тут потрібно все, навіть якісь дрібнички.

Тож від всього нашого колективу дякуємо нашій профспілці за турботу про спілчан, а Лиманській дорожній профорганізації за допомогу і участь у нашому нелегкому наразі житті. Ми відчуваємо вашу підтримку щодня!», – такі щирі слова вдячності пролунали від трудового колективу і голови первинки.

А ми продовжуємо підтримувати один одного і допомагати. Адже українці тим і відрізняються від інших, що не залишають один одного в біді.

Тримаймося! Україна переможе попри все!