Одним з напрямів, на який було спрямовано допомогу за спільним проєктом Ради профспілки та міжнародних партнерів – Global Ukraine Rail Task Force, WE AID, United Way, Bane NOR, Rail Partners, SJ AB, стало придбання побутової хімії для шелтерів у прифронтових та деокупованих територіях.

У рамках цієї ініціативи Лиманський дорпрофсож забезпечив залізничників зі Слов’янська, Покровська, Лимана та Волновахи, які через війну втратили домівки і мешкають у кімнатах відпочинку та гуртожитках структурних підрозділів, пральним порошком, гелем для прання, засобами для миття посуду, милом, дезінфікуючими засобами для вбиральнь та ванних кімнат.

– Люди втратили все, але продовжують працювати на залізниці, – розповідає заступниця голови Лиманської дорожньої профорганізації Вікторія Мелашенко, – І намагаються облаштувати мінімально комфортне життя в нових умовах – без власного житла, дорогих серцю та просто зручних і звичних речей. Звісно, вони вдячні за будь-яку допомогу.

Для Вікторії Володимирівни реалізація цього проєкту стала справжнім викликом. Треба було в стислі строки зібрати потреби, придбати необхідне, упакувати, завантажити, організувати доставку і видати людям у прифронтових містах – з безліччю перевірок, блокпостів, комендантською годиною, постійними повітряними тривогами і обстрілами. Довелось навіть задіяти у вантажних роботах власну родину, але результатом задоволена і вона, і, що головне, спілчани.