Лиманська дорожня профспілкова організація продовжує надавати допомогу працівникам, які залишились без домівок, але працюють в зоні бойових дій. Цього разу було облаштовано місця перебування працівників в кімнатах відпочинку локомотивних бригад Слов’янського локомотивного депо. Наразі там мешкає до 40 працівників з різних куточків Донецької залізниці, більшість з яких з окупованих територій. В кімнати відпочинку були куплені новенькі комплекти постільної білизни, ковдри, подушки. Також була придбана і побутова техніка: електрочайники, мікрохвильові пічки, електропраски. А ще кімнати відпочинку забезпечено запасом прального порошку, господарським посудом, сушарками для білизни, та багато інших необхідних речей.
Тримаємося один одного, допомагаємо один одному, працюємо всі на Перемогу України!
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/0-02-05-0e23333d763de4967440f2da29ab8c3cf2d7455b09beaa0312d33599ded50851_10fa99f9c07841d2-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/0-02-05-eaf76c480291b23f677a1d350fc7aca8e38e342b453991d48cdfc60b7ef53de7_6c7bdff5665036d9.jpg)