8 вересня 2023-го, на вісімдесят першому році, після тривалої хвороби пішов з життя ЛЯЩЕНКО Олександр Григорович, який тривалий час працював головним технічним інспектором праці Ради профспілки на Донецькій залізниці.

Трудовий шлях Олександр Григорович розпочав слюсарем у паровозному депо Волноваха. У 1962 р. після здобуття вищої освіти переведений на посаду інженера, начальника виробничо-технічного відділу локомотивного депо Ясинувата-Захід, згодом – технічного інспектора ЦК профспілки на Ясинуватському відділенні дороги, а з 1979 р. призначений головним технічним інспектором праці ЦК профспілки на Донецькій залізниці.

Лиманська дорожня профорганізація висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Олександра Григоровича. Колеги тепло згадують про нього:

«Вимогливий і принциповий в роботі, на посаді технічного інспектора праці завжди приділяв увагу покращенню виробничого побуту, дотриманню правил охорони праці, електробезпеки, допомагав вирішувати питання праці та відпочинку локомотивних бригад. З 1979 року постійно обирався головою профспілкового комітету та членом партійного бюро дорпрофсожу. Нагороджений почесними грамотами ЦК профспілки, керівництва дороги та дорпрофсожу.

Для всіх, з ким працював, він назавжди залишиться в пам’яті надійним товаришем, мудрим порадником і чуйною людиною».

СУМУЄМО… СПІВЧУВАЄМО… ПАМ’ЯТАЄМО…