Будь-яка допомога безцінна, тим більше – для людей, які опинились у скрутному становищі. Таку допомогу у вигляді теплого одягу від шведської залізничної компанії SJ AB отримали спілчани Лиманської дорожньої профспілкової організації завдяки Раді профспілки, організації Help Ukraine.center та американському фонду HUCUS.

Робітники апарату Лиманського дорпрофсожу власноруч пакували речі в Києві. За підтримки керівництва регіональної філії «Донецька залізниця» вантаж доставлено у Слов’янськ та Покровськ. А голови первинок передають цей одяг членам профспілки, які потребують допомоги.

Теплий одяг – добротні кофти і куртки – одержали 40 працівників Лиманської дистанції електропостачання, які мешкають у гуртожитку в Слов’янську і щодня, попри обстріли і негоду, виїжджають на відновлювальні роботи.

Зігріватиме це вбрання і членів профспілки, які тимчасово мешкають у бригадних будинках локомотивних депо Слов’янська і Покровська.

Кофти і куртки стануть в нагоді понад 70 працівникам, які зараз знаходяться у цих містах у відрядженні, а раніше мешкали і працювали у Бахматі, Попасній, Волновасі, Маріуполі. А потім тікали з рідних домівок без найнеобхіднішого.

Вдалося передати одяг і в Лубни, де в гуртожитку мешкають і працюють онлайн працівники Лиманської дорожньої технічної школи.

Ми вдячні всім, хто надав таку допомогу, підтримує нас у важкі часи і вірить в нашу перемогу.