У цьому місяці БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОСТОК-СОС» передав продуктові набори та засоби гігієни 500 працівникам Слов’янського локомотивного депо, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю та пенсіонерам.
Профспілковий комітет первинки разом з працівниками щиро подякували за таку підтримку і зауважили: «Наразі Слов’янське локомотивне депо об’єднує кілька виробничих підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця». І тут працюють залізничники зі сходу України, з таких міст, як Бахмут, Волноваха, Лиман, Попасна та інших, які зараз або ще тимчасово окуповані ворогом або зруйновані внаслідок бойових дій. З усіх працівників третина належить до вразливих категорій населення, людей, які постраждали від війни. В ці буремні часи підтримка і допомога їм та їхнім родинам надзвичайно важлива. Тож дякуємо благодійному фонду за турботу, що не залишаєтесь осторонь і знаходите можливість дійти до кожного».
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-22_16-41-13-900-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-22_16-41-15-358-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-22_16-41-16-851-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-22_16-41-22-595-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-22_16-41-20-227-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-22_16-41-18-022-2.jpg)