У мирному житті наприкінці року всі б готувалися до різдвяних і новорічних свят, купували би дітям і онукам подарунки під ялинку. Але 2022-й змінив життя українців.

Понад 11 тис. родин працівників філії «Донецька залізниця», які мешкали в Донецькій і Луганській областях, стали вимушеними переселенцями. Більшості вже немає куди повертатися, адже міста і села зруйновано вщент.

Втративши все, винаймаючи житло за сотні і тисячі кілометрів від дому, важко знайти кошти на забавки та іграшки дітям.

Тому Лиманська дорожня організація вдячна Раді профспілки, організації Help Ukraine Center USA (HUCUS), головам своїх первинок, завдяки яким 475 дітей наших спілчан отримали новорічні подарунки – ролики від компанії Merchant Market Inc та Natalia Kofman. Це діти, які зазирнули в обличчя війни: лишаються жити у прифронтових містах, батьки яких несуть службу у ЗСУ або загинули.

Дорпрофсож отримав ролики у двох розмірах: 19-21 і 21-23 см. Голови первинок зібрали необхідну інформацію, зокрема про те, кому підійдуть ролики, та адреси доставки, а профспілкові команди Слов’янського та Покровського вузлів забезпечили відправку подарунків, аби діти отримали їх під ялинку вчасно.

Тож 475 діток вже взули яскраві ролики і потроху вчаться кататися. А їх усміхнені та задоволені обличчя, щасливі оченята варті того, аби працювати далі, робити добрі справи і перемагати.