Попри активні бойові дії на Донеччині і близькість до лінії фронту в первинних профорганізаціях Слов’янського, Лиманського, Краматорського та Костянтинівського вузлів вже відбулися звітні конференції. Місцями збору інколи навіть ставали укриття. Члени профспілки заслухали звіт про проведену роботу первинок, а також про підтримку, яку надає профспілка в ці важкі часи. На запитання присутніх відповіли голова Лиманської дорожньої профорганізації Леонід Бессарабов та його заступниця Вікторія Мелашенко.
Делегати конференції одноголосно підтримали роботу голів профорганізацій, а також подякували Раді профспілки та Лиманській дорожній профспілковій організації за системну допомогу членам профспілки.
Ми не залишаємось осторонь проблем своїх працівників, які постійно стикаються з наслідками війни, і щодня допомагаємо їх вирішувати. Зберігаємо стійкість та продовжуємо свою роботу.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pch-slavyansk.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pch-konstantynovka.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pch-slavyansk1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/yech-lyman.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/tch-slavyansk1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/tch-slavyansk.jpg)