Шановні друзі, колеги, спілчани!

 

У першу неділю серпня вже сім років поспіль ми відзначаємо День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.


Завдяки тісному зв’язку з трудовими колективами, підтримці профлідерів та активістів наша профспілка не лише протистоїть усім життєвим негараздам, але й постійно знаходить нові рішення нагальних проблем. Сьогодні ми виходимо на фінішну пряму, на часі – підбиття підсумків нашої роботи за п’ятиріччя, адже починаючи з січня 2011-го стартує звітно-виборча кампанія.


Ми робимо впевнені кроки задля зміцнення наших профспілкових лав, посилення соціального захисту спілчан і доводимо це конкретними справами. Ініціативи профспілки послідовно втілюються в життя. Так, цьогоріч членів профспілки застраховано від нещасних випадків на виробництві, і здійснюються гарантовані страхові виплати, що стають для спілчан та їхніх сімей суттєвою матеріальною підтримкою.


З нагоди нашого профспілкового свята бажаю всім вам, дорогі спілчани, оптимізму та віри в добре майбутнє, міцного здоров’я, затишку й добробуту у ваших оселях, успіхів у справах і всього найкращого в житті.

Вадим ТКАЧОВ, Голова Федерації  профспілок
транспортників України, Голова профспілки
залізничників і транспортних будівельників України