За останні пять років було достатньо досягнень спрямованих на користь спільчан.

Тарифні ставки та посадові оклади залізничників за цей підвищувпались 14 разів, а середня заробітна плата зросла більше ніж у 2 рази.

Неважаючи на фінансово-економічну кризу в 2009-2010 роках, значне падіння обсягів залізничних перевезень у галузі вдалося не допустити зниження заробітної плати.

За звітний період темпи зростання зарплати перевищили рівень інфляції на споживчому ринку на 36%.

З метою додаткового соціального захисту профспілка застрахувала з 2010 року всіх спільчан-працівників від нещасних випадків на виробництві. За цей час сума виплачених постраждалим страхових коштів становить 860,5 тис. грн.

VI з’їзд профспілки вирішив звернутися до Президента України Віктора Януковича про збереження у підпорядкуванні Мінінфраструктури навчальних закладів залізничного транспорту. На думку делегатів, доцільність функціонування єдиної нерозривної системи „навчальні заклади-виробництво” підтверджується досвідом роботи залізниць не лише України, а й Німеччини, Франції, Іспанії.

Делегати VI з’їзду вирішили надіслати Президенту України Віктору Януковичу звернення щодо перенесення святкування Дня залізничника на першу неділю серпня. Останнім часом це питання активно обговорювалося у трудових колективах залізниць.

На з’їзді першим заступником Голови профспілки обрано Михайла Сінчака, заступником Голови профспілки – Василя Леська. Головою Ревізійної комісії профспілки обрано Степанію Семак.

Підтверджено повноваження членів Ради профспілки та її президії, затверджено склад Ревізійної комісії профспілки.

Внесено зміни до Статуту профспілки та до Положення про ревізійні комісії профспілки.

На з’їзді були присутні представники всеукраїнських профспілок і профоб’єднань транспортників, колеги з профспілок залізничників країн близького та далекого зарубіжжя, які дали схвальну оцінку діяльності профспілки залізничників і транспортних будівельників України, передусім за вирішення питань соціально-економічного захисту у співпраці із Укрзалізницею та Міністерством інфраструктури.

Детальніше про роботу VI з’їзду профспілки залізничників і транспортних будівельників України – у номері газети “Вісник профспілки”, який вийде 29 грудня п. р. З фотоматеріалами з’їзду можна ознаймитися на нашому форумі.

(Фото з сайта Укрзалізниці)

Відділ інформації Ради профспілки