Приємно, що у молодіжних радах вже склалися певні традиції, які із завзяттям продовжують новообрані лідери. А цього року наш молодіжний актив значно помолодшав, створено нові молодіжні ради, які готові взятися за роботу.


Нові цікаві ідеї та їхня творча енергія дозволяють втілювати привабливі і корисні задуми. Адже у сучасному ритмі життя саме молоді спілчани-залізничники допомагають реалізовувати соціальні проекти профспілки – дисконтну програму, юридичний контакт-центр, електронний членський квиток, ПНПФ «Магістраль», – оскільки вони постійно перебувають у вирі подій, швидко реагують на зміни і нововведення.


Профспілка завжди приділяла багато уваги захисту трудових прав та інтересів молодих спілчан, даючи добрий старт для розвитку їхніх можливостей – організовуються навчання та інші різноманітні заходи. І ми впевнені, що всі ці зусилля не марні, бо так поповнюються і міцнішають наші лави, виховується покоління свідомих і соціально відповідальних лідерів, які у майбутньому підхоплять профспілкову естафету.


Тож успішного проведення V форуму молоді профспілки!