На залізничному транспорті ратна праця користується особливою повагою. У кожній родині, в кожному домі дбайливо зберігають пам’ять про героїзм дідів і батьків, пишаються залізничниками, які в роки Великої Вітчизняної війни наближали свято Перемоги.


Сьогодні залізничники забезпечують обороноздатність України, транспортуючи стратегічно важливі вантажі, будуючи залізничні мости, станції, вокзали. Зі свого боку керівництво Укрзалізниці та профспілка залізничників і транспортних будівельників України роблять усе можливе для створення працюючим гідних умов праці та відпочинку, підвищення кваліфікації, забезпечення професійного і загальноосвітнього росту.


У цей святковий день ми вшановуємо чоловіків-лицарів, здатних завжди підставити сильне плече чарівній половині людства, недарма в славній родині працівників залізниць завжди цінували честь, мужність, повагу до жінки та сім’ї. Від щирого серця бажаємо всім, хто гідно виконував і виконує свій військовий обов’язок, хто несе сьогодні строкову службу, успіхів, усім ветеранам – міцного здоров’я і благополуччя, мирного неба над головою.

 

Михайло КОСТЮК,  Генеральний директор Укрзалізниці,
Вадим ТКАЧОВ, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
Анатолій СИДОРЕНКО, Голова Ради «Асоціації ветеранів

війни та праці залізничного транспорту України»