Шановні колеги, друзі!

Вітаю вас з історичною подією в житті нашої держави – Днем Незалежності!


Працівники залізничної галузі у молодій незалежній державі переконливо довели, що прагнуть розвивати і покращувати транспортну мережу, вносити у свою сумлінну працю корективи, яких вимагає час і невпинний рух уперед. Профспілка теж не стоїть на місці, крокуючи в ногу зі змінами та перетвореннями, докладаючи зусиль для збереження соціальної сфери і максимально надійного захисту трудових прав спілчан.


Від душі зичу вам, дорогі спілчани, міцного здоров’я, незламного духу, щедрої долі та непохитної віри у добре майбутнє нашої держави і її прийдешніх поколінь.


З повагою Вадим ТКАЧОВ, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Шановні залізничники!


Щиро вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу – Днем Незалежності України! Ця визначна дата ввійшла в історію держави, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила вікові прагнення до національного відродження і духовної свободи.


Нині Україна у процесі сталого розвитку, культурного, духовного та цивілізаційного відновлення завдяки щоденним зусиллям та праці талановитих і працьовитих людей.


Бажаю вам успіхів, здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай любов до України в серці кожного надихає нас на нові звершення, добрі справи та величні здобутки. Хай мир і злагода панують у кожній домівці.


Зі святом вас! З Днем Незалежності України!


З повагою Володимир КОЗАК, Генеральний директор Укрзалізниці