Шановні спілчани, вітаю вас із Днем Конституції України!

16 років тому було прийнято головний Закон нашої держави, і ця дата назавжди увійшла в історію, адже з прийняттям Конституції ми ступили на шлях демократичного розвитку і побудови громадянського суспільства в незалежній Україні.

Кожен із вас сумлінною і відданою працею робить свій внесок у розвиток країни. Профспілка завжди дотримується загальнолюдських цінностей, закріплених у нашому головному документі, ставлячи у центрі уваги людину праці і піклуючись про її добробут, захист трудових прав та інтересів. Разом нам під силу побудувати справедливе суспільство, сильну та заможну державу, забезпечити гідне життя для прийдешніх поколінь.

Щиро бажаю вам непохитної віри у майбутнє, родинного затишку і добробуту в оселях.

 

З повагою Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок транспортників України,

Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Шановні залізничники!

Сердечно вітаю вас із Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в історії українського народу. Обравши шлях незалежного розвитку та закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвиватися і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, одним із основних принципів якої є забезпечення прав і свобод людини та громадянина.

Україна сьогодні – це країна з економікою, що динамічно розвивається, а залізниця завжди була і залишається локомотивом розвитку. Переконаний, що її благополуччя багато в чому залежить від нашого вміння працювати, сумлінно виконувати обов’язки, знаходити правильні рішення кожного дня. Тільки разом ми можемо сприяти економічному розвитку рідної держави.

Тож вітаю вас, дорогі залізничники, з Днем Конституції! Нехай це свято додає нам сил і впевненості для досягнення поставлених цілей. Будьмо разом у процесі побудови демократичного суспільства та процвітаючої країни!

З повагою Володимир КОЗАК,
Генеральний директор Укрзалізниці