Головні технічний і правовий інспектори праці Ради профспілки Володимир Дорошенко й Микола Бєльченко, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Олександр Гнатюк, провідні фахівці відділів економічної роботи, організації праці і зарплати Олена Данько та соціально-трудових відносин і побутової роботи Андрій Єрмоленко вивчили практику роботи первинок і надали практичну допомогу профспілковим комітетам фастівських моторвагонного депо і дистанцій – колії, електропостачання, сигналізації та зв’язку, а також «Укррефтрансу».


На підприємствах відбувся також прийом членів профспілки з питань організації праці і заробітної плати, охорони праці, дотримання трудового законодавства, виконання норм Галузевої угоди та колдоговорів, реалізації організаційно-кадрової та молодіжної політики, розвитку соціальних ініціатив профспілки тощо. Підсумувала заходи, присвячені Всесвітньому дню охорони праці, зустріч з профспілковим активом Фастівського залізничного вузла.


Під час заходів перший заступник Голови профспілки Михайло Сінчак разом із фахівцями розповіли про напрямки діяльності Ради профспілки, зокрема, що стосується охорони праці, та спілкувалися з їх учасниками.


Відділ інформації Ради профспілки