Шановні залізничники! Дорогі колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, почуття гордості за свою професію, родинного затишку та благополуччя!
Цього року ми зробили дуже багато і для галузі, і для країни. Завдяки нашій професійній самовідданій праці залізниця набуває передового, сучасного вигляду. Ми втілили багато проектів, якими пишаємося та які залишаться не тільки в історії залізничного транспорту, а і в історії країни. Зокрема, впровадження швидкісного руху, введення в експлуатацію сучасної техніки, відкриття двох принципово нових за якістю і сервісом центрів обслуговування поїздів (депо), оновлення та реконструкція вокзальних комплексів, впровадження інноваційних технологій автоматизації виробничих процесів, які змінять умови та якість праці залізничників, модернізація інфраструктури.
Багато праці та коштів вкладено в розробки, які забезпечать надання послуг залізничного транспорту на якісно іншому рівні.
Українська залізниця лише на самому початку величезних змін – перспективних змін на краще. Процес адаптації галузі до умов сьогодення, технічне переоснащення, оновлення вимагатимуть від нас усвідомлення правильності обраного шляху, повної самовіддачі, працездатності та максимальної концентрації зусиль. Попереду в нас багато роботи. Впевнений, що спільними зусиллями ми втілимо наші задуми в життя.
Дорогі залізничники! У цей святковий день хочу побажати всім нам сил і наснаги до роботи, професіоналізму і відданості своїй справі. Нехай кожен ваш трудовий день буде сповнений оптимізмом і гордістю за нелегку і відповідальну працю на залізниці. Радості вам, здоров’я, любові та всіляких гараздів.

З повагою Володимир КОЗАК,
Генеральний директор Укрзалізниці

Дорогі залізничники, спілчани!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує і звеличує усіх працівників сталевих магістралей України.
Ми упевнено можемо стверджувати, що наша галузь і її трудівники – це візитна картка держави. Залізничники гідно зустріли гостей чемпіонату Євро–2012, забезпечують стабільну й ефективну роботу у будь-яких умовах, готові вдосконалюватися і рухатися вперед.
На часі – значні зміни і перетворення, які торкнуться структури залізниць і профспілки. Ми зі свого боку докладаємо усіх зусиль, щоб зберегти традиційний соціальний пакет для працівників галузі, забезпечити надійний захист трудових інтересів спілчан. Зокрема, продовження дії Галузевої угоди на наступний рік гарантує збереження соціальних гарантій, а всі досягнення головного документа галузі стануть базовими при укладенні нової Угоди.
Профспілка додатково активно й успішно реалізує власні соціальні ініціативи, підставляє плече спілчанам у непросте сьогодення.
Дорогі друзі, бажаю вам міцного здоров’я, затишку й добробуту у домівках, впевненості у завтрашньому дні та всіляких гараздів.

З повагою Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників
і транспортних будівельників України