Дорогі спілчани, шановні наші ветерани!

Вітаю кожного з вас із Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України – святом, яке, щороку згуртовуючи нас в одну велику сім’ю, переконливо свідчить, що наша профспілка є міцним фундаментом у захисті трудових інтересів та соціальних гарантій трудівників. Так, усі наші дії спрямовано на покращання умов праці, виробничого побуту працівників, турботу про дітей, надійний захист ветеранів галузі.

Переступивши 20-річний рубіж у незалежній Україні, а з початку нашого профспілкового руху – вже 107-му річницю, ми послідовні у підтримці найкращих традицій солідарності, закладених нашими попередниками. Зважаючи на виклики часу і невпинний рух галузі уперед, знаходимо ефективні шляхи вирішення нагальних проблем сьогодення, працюємо на перспективу – додаємо нові корисні для спілчан соціальні проекти, реалізуємо інші цікаві ініціативи, залучаючи до плідної співпраці молодих профактивістів.

Тож дозвольте, дорогі друзі, з нагоди нашого спільного свята побажати усім вам, а також вашим рідним і близьким добробуту та успіхів у праці, оптимізму і впевненості у нашому доброму майбутньому, тепла і щастя у ваших домівках.

 

З повагою Вадим ТКАЧОВ, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України