Шановні спілчани, колеги, друзі!

Перша неділя серпня вже вісім років поспіль відзначається як наше спільне свято – День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Тож до цієї дати за традицією підсумовуємо, що вдалося зробити на користь спілчан, окреслюємо перспективи, ставлячи перед профорганами різних рівнів актуальні для вирішення завдання.

Так, сьогодні ми повинні говорити щиру правду про те, що переживаємо вкрай важкі часи, але лише завдяки напруженій повсякденній роботі, спрямованій на вирішення багатьох нагальних проблем, нам вдається зберігати робочі місця, добиватися гідних умов та оплати праці, відстоювати інші соціально-економічні інтереси людини праці.

Для зміцнення наших лав, посилення соціального захисту працівників ми робимо впевнені кроки і доводимо це конкретними справами. Про це свідчить набутий досвід, підтверджуючи, що лише коли ми разом – тоді ми справжня сила! Так, незважаючи на скрутну фінансову ситуацію в галузі, завдяки конструктивному діалогу з адміністрацією залізничники двічі цього року отримували підвищення тарифних ставок і посадових окладів. І профспілка й надалі наполягатиме на виконанні всіх зобов’язань Галузевої угоди!

Ми з вами спостерігаємо за тим, як послідовно втілюються в життя наші сучасні ініціативи: працівникам вперше за всю історію нашої спілки надана можливість надійного страхування від нещасних випадків на виробництві, є також певні зрушення в діяльності Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» тощо.

Сьогодні ми вийшли на фінішну пряму звітно-виборної кампанії, і  всі наші здобутки підсумуємо на VI з’їзді, який відбуватиметься напередодні важливої події у житті нашої профспілки – 20-річчя з дня її створення у незалежній Україні. Тому так важливо, цінно відчувати вашу активну участь у подальшому розвитку профспілкового руху, нашу спільну спроможність протистояти будь-яким життєвим негараздам, знаходити в собі сили, вміння і бажання  ефективно вирішувати проблеми.

Із задоволенням скажу, що всі маленькі та великі наші успіхи мають єдине невичерпне джерело –  віру і бажання небайдужих людей вносити свій вклад у профспілкову справу. Тож згуртуймося,  відстоюючи права й інтереси трудящих!

 

Щиро вітаю з нашим святом кожного з вас і від душі бажаю всім міцного здоров’я, родинного затишку й добробуту в оселях, надії на найкраще.

З повагою
Вадим ТКАЧОВ,

Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України