Враховуючи побажання спілчан та голів профорганізацій Центр соціальних послуг запропонував удосконалити процедуру і, відповідно, здешевити вартість надання вказаних послуг. Так, з 1 червня по 1 липня 2015 року вартість послуг становитиме 28 грн. на рік на одну особу, незалежно від кількості осіб у колективній заявці.

Товариство з обмеженою відповідальністю
«ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»
www.cesp.com.uaе-mаilcesp@i.ua
Код ЄДРПОУ 39004306
Юридична адреса: 02002
 м. Київ, вул. Р. Окіпної, буд. 2, оф. 410
Тел. 0800 210308, +38 0676170108, +38 067 5492050
 

” 26 ”  05   2015  р.    
 Голові профспілки залізничників
і транспортних будівельників України

БУБНЯКУ В.М.

Шановний Вадиме Михайловичу!
З метою організації забезпечення членів профспілки залізничників і транспортних будівельників України можливістю користування додатковими соціальними послугамита надання допомоги і підтримки членам профспілки, які потрапили у складні життєві обставини, 16 лютого 2015 року, між Радою профспілки та ТОВ «Центр соціальних послуг» (далі – ЦСП) укладено Меморандумпро співробітництво.
У відповідності до Меморандуму визначено умови та перелік додаткових соціальних послуг, які можуть бути надані членам профспілки, а саме:
– Послуга «Гаряча лінія» (цілодобова юридична консультація члена профспілки  за телефоном «Гарячої лінії»).
– Послуга «Адвокат24» (у разі реальної загрози життю, майну, свободі члена профспілки та його сім’ї, за рішенням спеціаліста Call-центру на місце події виїжджає Адвокат для вирішення першочергового завдання щодо захисту та запобігання серйозних наслідків. Цей виклик Адвоката для члена профспілки – безкоштовний).
– Послуга «Допомога в дорозі» (цілодобова можливість для кожного члена профспілки зателефонувати на «гарячу лінію» і отримати інформацію (контактні дані, розцінки, розмір знижки) про найближчі СТО, мобільних СТО, АЗС, евакуатори, служби таксі, готелі, кафе).
Також Меморандумом визначено порядок надання послуг та їх вартість, а саме встановлено спеціальні умови оплати соціальних послуг ЦСП для членів профспілки, а саме:
– Індивідуальні заявки на користування послугами коштують 60 (шістдесят) грн. на 1 (один ) рік на 1(одну) особу ;
– Колективні заявки на користування послугами від 10 до 100 осіб коштують 50 (п’ятдесят ) грн. на 1 (один ) рік на 1 (одну) особу;
– Колективні заявки на користування послугами від 101 до 1000 осіб коштують 40 (сорок ) грн.. на 1 (один ) рік на 1 (одну) особу;
– Колективні заявки на користування послугами від 1001 особи коштують 28 (двадцять вісім ) грн. на 1 (один ) рік на 1 (одну) особу.
Враховуючи побажання від членів профспілки та голів профорганізацій пропонуємо Вам погодитись на удосконалення процедури та відповідно здешевлення вартості надання вищезазначених послуг, а саме – встановити, що з 1 червня 2015 року по 1 липня 2015 року вартість послуг становитиме  28 (двадцять вісім ) грн. на 1 (один ) рік на 1 (одну) особу, незалежно від кількості осіб в колективній заявці.
Зазначена пропозиція є офіційною. В разі погодження з умовами проведення зазначеної акції просимо Вас поінформувати про це ЦСП, голів профорганізацій та членів профспілки.

З повагою та надією на плідну співпрацю,

директор ТОВ «ЦСП»                 К.С. Валентиров