На станціях Смородине, Куп’янськ-Вузловий, Харків-Сортувальний, Кременчук, Основа, вокзалі Харків-Пасажирський, в локомотивному депо Ромни, моторвагонному депо Люботин, Ізюмській дистанції колії проведено вузлові збори. На вокзалах залізниці систематично лунали оголошення відповідної тематики для працівників і пасажирів.

У заходах взяли участь профпрацівники й активісти, керівники структурних підрозділів, спеціалісти дорпрофсожу, пасажири і клієнти залізниці. Обговорювалися актуальні питання безпечної роботи залізничного транспорту, зокрема, забезпечення працівників спецодягом, спецвзутям, іншими ЗІЗ, стан охорони праці, виробничого травматизму, санітарно-побутових умов на виробництві, дотримання трудового законодавства, у т. ч. у питаннях організації та оплати праці, стан рухомого складу, рівень забезпечення структурних підрозділів інструментом, матеріалами та запчастинами, втручання в роботу залізничного транспорту сторонніх осіб та протидія цьому тощо.

Напередодні заходу службою організації праці, заробітної плати та структур управління залізниці спільно з правовою інспекцією праці дорпрофсожу у структурних підрозділах та дирекціях проведено перевірку дотримання вимог колдоговору та трудового законодавства з питань оплати понаднормових годин роботи, надбавок за роз’їзний характер роботи та інш.

Зібрані протягом акції пропозиції та зауваження винесено на розгляд керівництва залізниці, для аналізу результатів залучено громадських інспекторів з охорони праці та безпеки руху, голів цехових та первинних профорганізацій, фахівців галузевих служб, інших причетних до проведення традиційної акції МФТ під гаслом «Головне – безпека!».
Прес-центр дорпрофсожу Південної залізниці