Відкриваючи семінар, заступник Голови профспілки В.Лесько поінформував присутніх про актуальні питання діяльності профорганів, а завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк повідомив про реалізацію інноваційних проектів профспілки. До участі у заході було запрошено представників ТОВ «Астеліт», які детально розповіли про безперечні переваги розбудови корпоративної профспілкової мережі мобільного зв’язку та ознайомили присутніх з пропозиціями зі свого боку.

Учасники заходу, отримавши всебічну інформацію, випробували власні сили у діловій грі, під час якої вчилися долати проблеми при побудові корпоративної профспілкової корпорації та закріпили одержані знання роботою в групах.

До речі, на сайті профспілки створено окрему сторінку, присвячену профспілковій корпорації life:). Користувачі можуть отримати тут всю необхідну інформацію про запропоновані тарифи, додаткові пропозиції, покриття у населених пунктах, необхідні для підключення та активації послуг дії, а також механізм забезпечення членів профспілки безкоштовними стартовими пакетами. На інтернет-сторінці розміщено й офіційні документи, що стосуються побудови мережі мобільного зв’язку. Спільноту «Корпорація life:)» створено і в соціальній мережі facebook.

Тож приєднуйтеся до корпоративної мережі самі й запрошуйте своїх рідних, близьких і друзів. Будьмо разом!