Законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. №  2617) розглянуто 5 лютого п. р. парламентським Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. На засіданні виступив Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк, наголосивши на вагомих аргументах на користь зазначеного законопроєкту. Додамо, що він підготовлений за ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України і важливий для спілчан з метою повернення права виходу на пенсію за вислугу років деяких категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті.

За результатами обговорення Комітетом ухвалено рішення про внесення до порядку денного сесії Верховної Ради законопроєкту № 2617. 

Тож профспілкою зроблено вагомий крок на шляху реалізації заходів щодо виконання електронної петиції, яка зібрала понад 25 тис. голосів, із законодавчого врегулювання питання відновлення конституційних прав окремих категорій залізничників. Робота триває…