Вітання 

У квітні відзначається 110-річчя профспілкового руху на залізницях України. Так, ще у далекому 1905-му було створено першу спілку працівників залізниць, серед яких були й представники України.

З того часу сталося багато подій, які різним чином впливали на діяльність спілки. Проте стодесятилітня історія не лише засвідчила потужність нашого профспілкового руху, а й зміцнила його основні принципи, викристалізувала нові ідеї та спрямування.

Ми, сучасники, підтримуючи багаторічні традиції, постійно перебуваємо у пошуку шляхів для здійснення головної мети – надійного й принципового захисту прав та інтересів залізничників.

Час не стоїть на місці, наша профспілка рухається вперед, набираючи обертів і підтримуючи на висоті незмінне гасло: «В єдності – наша сила!».

Вітаю вас, шановні друзі, з важливою датою – 110-ю річницею профспілкового руху на залізницях України. Зараз, у непростий час випробувань, нам необхідно згуртуватися і зміцнити наші лави. Тільки так ми станемо сильнішими задля вирішення найгостріших проблем сьогодення.

Будьмо разом!

З повагою Голова профспілки Вадим БУБНЯК