У трудових колективах проведено інформаційні дні за підсумками роботи в першому півріччі, практичної реалізації вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до Укрзалізниці та Уряду, спільні засідання керівництва підприємств і профкомів щодо виконання колдоговорів Львівської залізниці та її підрозділів.
 
Дорожнім комітетом підготовлено та направлено в первинки листівку на тему: “Тобі потрібна профспілка – ти потрібен профспілці!”, що було обговорено з профактивом, а також доведено до спілчан. Вони, зокрема, підтримали позицію Ради профспілки про необхідність скликання другого з’їзду залізничників.

Заохочено понад тисячу профактивістів, привітали зі святом і ветеранів профспілки.
 
На залізничних вузлах спільними зусиллями профорганізацій проведено змагання з міні-футболу та вилову риби, а переможців нагороджено грамотами і призами.
 
Усі первинні організації Ковельського вузла взяли участь у “Фестивалі здоров’я”, проведеного біля озера на базі відпочинку вагонного депо Ковель.

Традиційно до Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України був приурочений міжнародний турнір з міні-футболу та інших відів спорту, присвячений пам’яті Г.М. Кірпи, що відбувся у Чопі (цьогоріч – вже 12-й), а також фестиваль бограчу за участі 34 команд, у тому числі – з Укрзалізниці, Одеської, Південно-Західної магістралей, а також Словаччини й Угорщини.

68 профкомів первинок через місцеві туристичні фірми організували екскурсії для спілчан у Карпати, на Буковель, до Львова, Кам’янець-Подільського, Коломиї, Національного історико-меморіального заповідника “Поле Берестецької битви”, до замків Львівщини (“Золота підкова”) та Мукачівського, що на Закарпатті, на озера Синевір, Свитязь, Шацькі, до Почаївської лаври, Манявського скиту…

У поїздках за маршрутами вихідного дня взяли участь понад 5 тис. членів нашої профспілки, 400 побували на дводенній екскурсії в Яремче-Буковелі та три туристичні групи піднялися на Говерлу. 
Деякі профкоми первинок придбали для спілчан квитки на концерти і вистави в театри.

На інформаційних стендах профкомів було розміщено привітання зі святом, підготовлено плакати-поздоровлення з Днем профспілки. Напередодні та у День профспілки фахівці дорожнього та територіальних комітетів брали участь в організації святкування на залізничних вузлах.
 
За повідомленням дорожнього комітету профспілки Львівської залізниці