Зустрічі передували заходи, під час яких фахівці Ради профспілки вивчали досвід роботи первинок виробничих підрозділів залізничного вузла, за необхідності надавали практичну допомогу профкомам, спілкувалися з активістами і спілчанами.


Так, головний правовий інспектор праці М.Бєльченко у вагонній дільниці станції Жмеринка та на вокзалі вивчав стан дотримання трудового законодавства, зокрема виконання наказу «Укрзалізниці» від 4.03.2014 р., № 056-Ц/од, яким затверджено Положення про порядок укладання контрактів з працівниками залізничного транспорту, котрі здійснюють обслуговування пасажирів.


Головний технічний інспектор праці В.Дорошенко перевірив стан охорони праці, надання пільг і компенсацій працівникам за роботу у важких і шкідливих умовах, зокрема забезпечення працівників молоком, а також спецодягом, спецвзуттям і милом, цікавився виробничим побутом у Жмеринському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».


Завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський, перебуваючи у локомотивному депо, спілкувався з делегацією машиністів маневрових локомотивів, яких насамперед цікавило питання щодо підвищення заробітної плати. Він також відвідав профком вокзалу.
Провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала у дистанції сигналізації та зв’язку і вагонній дільниці станції Жмеринка стан дотримання трудового законодавства та виконання постанови президії Ради профспілки від 22 лютого п. р., яким затверджено «Заходи із посилення громадського контролю на всіх рівнях за використанням роботодавцями робочого часу працівників та його оплатою» у рамках проведення в 2018-му Року під гаслом «Відпрацьованому часу – гарантовану оплату!».


Завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк ознайомився з роботою територіального комітету та профкому первинки дистанції колії за відповідними напрямами діяльності.

Підсумувала попередньо проведені заходи зустріч з активом територіальної профорганізації.
В.Бубняк поінформував присутніх про роботу Ради профспілки з актуальних питань сьогодення – про кроки щодо повернення окремим категоріям залізничників пенсії за вислугу років і роботу зі встановлення компенсацій працівникам, позбавлених права виходу на пільгову пенсію, у проекті колективного договору ПАТ «Укрзалізниця». Йшлося також про роботу над новим Положенням про оплату праці профспілкових працівників, проведення оздоровчої кампанії.


Лідер профспілки відповів на запитання колег, профактивістів і спілчан.


Присутні на зустрічі працівники апарату Ради конкретизували виконання завдань за різними напрямами профспілкової діяльності, розповіли, зокрема, про зміни у підходах щодо забезпечення залізничників форменим одягом, виконання програм соціальної підтримки працівників ПАТ, стан правозахисної діяльності, охорони праці тощо.


Відділ інформації Ради профспілки