У заході взяли участь перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок і фахівці Ради, а також голова Лиманської дорожньої профорганізації Леонід Бессарабов, його заступник Олександр Гнєзділов і працівники дорпрофсожу.


Фахівці Ради профспілки ознайомилися з роботою первинних профорганізацій, надали практичну допомогу профкомам і провели прийом спілчан.


Зокрема, профактив і спілчани будівельно-монтажного експлуатаційного управління і станції Лиман отримали нагоду поспілкуватися на тему трудового законодавства з головним правовим інспектором праці Ради профспілки Миколою Бєльченком, провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати Ради профспілки Олена Булавін надавала консультації з питань організації праці і заробітної плати в дистанції колії та вагонному депо, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Олександр Гнатюк інформував про реалізацію організаційно-кадрової та молодіжної політики, розвиток соціальних ініціатив профспілки активістів апарату регіональної філії та служби відомчої воєнізованої охорони, а виконання норм Галузевої угоди та колективних договорів обговорювалось у локомотивному і моторвагонному депо з провідним фахівцем відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Андрієм Єрмоленком.


Ці теми було порушено і на зустрічі першого заступника Голови профспілки О.Мушенка та фахівців апарату Ради з профактивом вузла, яка підсумувала дводенну акцію. Порушувалися також питання необхідності підвищення тарифних ставок і посадових окладів всім залізничникам, збільшення суми добових при відрядженні, роботи над проектом колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан, умов праці, оподаткування профспілкових організацій, оздоровлення працівників, ветеранів та їхніх родин тощо. О.Мушенок повідомив про переговори з керівництвом ПАТ «Укрзалізниці» щодо гострих проблем та інші актуальні питання профспілкової діяльності.

На запитання учасників надано докладні відповіді.

Відділ інформації Ради профспілки