Зокрема, лідер профспілки В.Бубняк, завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Ради профспілки Я.Мальський, а також  голова Знам’янської територіальної профорганізації Л.Семиніна провели прийом спілчан у локомотивному депо Помічна, а також ознайомилися з умовами їхньої роботи та виробничого побуту. Серед інших питань працівники депо порушили проблему простою швейного цеху через відсутність матеріалів.


Фахівці Ради також ознайомилися з діяльністю профорганізацій структурних підрозділів вузла: правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова відвідала Помічнянське ремонтне вагонне депо, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк – дистанцію колії, провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін – дистанцію сигналізації та зв’язку.


Вони надали консультації та практичні поради профкомам і також провели особистий прийом активу і спілчан. Зокрема, було висвітлено теми дотримання трудового законодавства, роботи Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль», реалізації норм Галузевої угоди і колективних договорів, оплати й організації праці, роботи з молоддю та соціальних ініціатив профспілки.


Підсумувала захід зустріч профактиву вузла з Головою профспілки В.Бубняком, у якій взяли участь Л.Семиніна та фахівці Ради профспілки.


Під час зустрічі з профактивом В.Бубняк розповів, яким чином профспілка йшла до вирішення низки наболілих питань, зокрема підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників з 1 березня п. р., надання керівникам права прийому працівників на робітничі професії без погодження з керівництвом ПАТ, встановлення справедливої винагороди залізничникам за роботу в районі проведення антитерористичної операції тощо.


Він підкреслив, що Рада профспілки не припиняла роботу і в інших напрямках, з яких найважливіші – укладання колективного договору з ПАТ «Укрзалізниця», розробка нового положення про оплату праці і системи мотивації працівників. Ведуться переговори щодо виплати залізничникам «13-ї» зарплати за результатами роботи у минулому році тощо.


Профлідер поінформував, що вирішення багатьох гострих питань, таких, як подальше зростання заробітної плати, покращення стану рухомого складу і закупівля нового, модернізація виробництва та інфраструктури тощо прямо залежать від підвищення тарифів на залізничні перевезення, компенсації місцевих органів влади за пільгові перевезення пасажирів.


Фахівці Ради профспілки доповнили доповідь В.Бубняка інформацією за напрямками діяльності відділів.