Фахівці апарату Ради профспілки ознайомилися з роботою профспілкових комітетів структурних підрозділів: станції, вагонного ремонтного депо, дистанцій колії і сигналізації та зв’язку, колійної машинної станції, цехкому локомотивного депо Дніпропетровськ. Головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова, завідувач відділу економічної роботи, організації праці та зарплати С.Анісімова та провідний спеціаліст цього відділу О.Данько, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи, А.Єрмоленко надали профкомам поради за напрямами роботи і практичну допомогу у вирішенні профспілкових питань.

На підприємствах вузла відбувся прийом членів профспілки з питань охорони праці, реалізації норм Галузевої угоди та колективних договорів, організації праці та заробітної плати, організаційно-кадрової та молодіжної політики, розвитку інноваційних соціальних ініціатив профспілки. Під час прийому спілчани мали можливість отримати консультації від профпрацівників.

Підсумувала заходи зустріч з профактивом вузла, яка відбулась в актовому залі дистанції колії. Перший заступник Голови профспілки М.Сінчак висвітлив актуальні питання, над якими працює Рада профспілки, зокрема щодо колдоговірної діяльності, захисту прав і гарантій членів профспілки, охорони праці, повідомив про переговори, які веде керівництво профспілки з органами державної влади, розповів про план розвитку інноваційних проектів профспілки. Йшлося на зустрічі про розвиток інформаційної роботи в профспілці, зокрема створення системи відеоконференцій, завдяки яким Рада профспілки, дорожні та територіальні комітети можуть проводити наради, засідання, семінари, не відволікаючи людей на поїздки, що дозволяє зекономити кошти на відрядження і дає можливість більшій кількості активістів долучатися до профспілкових заходів.

Звісно, не обійшлося без обговорення гострих питань: роботи в умовах складної соціально-економічної ситуації, реформування галузі і пов’язаних з цим можливих змін профспілкової структури, становища, в якому опинилася галузева медицина, і відповідних кроків Ради профспілки тощо.

М.Сінчак відповів на запитання учасників зустрічі і побажав колегам успіхів у діяльності із захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів членів профспілки.

Відділ інформації Ради профспілки