Відбулося вивчення практики роботи Запорізького теркому, первинних профорганізацій: лінійних станцій, пасажирського вагонного депо, вагонного, моторвагонного депо, дистанції сигналізації та зв’язку, інших профкомів, яким  надано всебічну практичну допомогу з вирішення профспілкових питань.
На деяких підприємствах, про що працівники були своєчасно поінформовані,  проведено прийом спілчан, і на поставлені ними запитання надано кваліфіковані відповіді та консультації.

Учасники виїзного Дня Ради профспілки з зацікавленістю ознайомилися з роботою однієї з найкращих дитячих залізниць – «малою магістраллю» Придніпровської. Юні залізничники, до речі, активно готуються до 40-ліття,  ця важлива для них   подія святкуватиметься у травні цього року.
Відбулося також цікаве спілкування з читачами газети «Вісник профспілки» – працівниками цеху контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Запорізького моторвагонного депо. З їх боку пролунала не лише конструктивна критика, а й пропозиції та слушні думки щодо  вдосконалення профспілкової газети. До речі, працівникам профорганів усіх рівнів було приємно дізнатися, що «ВІСНИК», на думку учасників  цієї  імпровізованої читацької конференції, «є прикладом для інших видань щодо висвітлення правди життя». Під час відвертої розмови з читачами перший заступник Голови профспілки, голова редакційної колегії Михайло Сінчак поінформував членів профспілки про конкретні дії Ради з приводу вирішення актуальних проблем соціального захисту залізничників.

 

Інформаційно насиченою була зустріч із профспілковим активом регіону.

Фото тут…

Відділ інформації Ради профспілки