Головний правовий та правовий інспектори праці Ради профспілки Микола Бєльченко і Марина Абрамова, завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати  Світлана Анісімова та провідний спеціаліст цього відділу Олена Данько, провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Андрій Єрмоленко, перебуваючи у структурних підрозділах Одеської залізниці Херсонського регіону, надали практичну й методичну допомогу профкомам первинок дирекції та лінійних станцій,  ВОХРу, вагонного депо та дистанції колії.

Первинки пасажирського вагонного депо, дистанції сигналізації та зв’язку, локомотивного депо, що на Миколаївському вузлі, відвідали завідувачі відділів Ради профспілки: організаційної та кадрової роботи – Олександр Гнатюк, соціально-трудових відносин та побутової роботи – Ярослав Мальський та охорони праці, головний технічний інспектор праці – Володимир Дорошенко.
Профпрацівники провели також прийом спілчан з питань охорони праці, дотримання трудового законодавства, організації та оплати праці, реалізації норм Галузевої угоди, організаційно-кадрової та молодіжної політики, розвитку соціальних ініціатив профспілки  тощо і надали відповідні консультації.

У вагонному депо Херсон відбулася читацька конференція «Вісника профспілки» за участі першого заступники Голови профспілки Михайла Сінчака та головного редактора газети, завідувача відділу інформації Ради профспілки Ольги Артем’євої. Профактивісти, інші працівники цехів підприємства висловилися про свою профспілкову газету як інформативно насичене видання, яке позитивно розвивається у змістовному напрямку та має привабливу верстку шпальт тощо. «Вісник» користується у постійних читачів  повагою. Учасники конференції також мали можливість отримати відповіді на злободенні питання сьогодення  від першого заступника Голови профспілки та відверто подискутувати на важливі теми, що зараз активно обговорюються в колективах.

Підсумувала різноманітні заходи зустріч з профактивом Херсонської територіальної організації. Перед колегами та активістами регіону виступили перший заступник Голови профспілки Михайло Сінчак та фахівці Ради профспілки. Вона пройшла за активної участі присутніх.

Розглянуто і всебічно обговорено майже всі головні напрямки профспілкової діяльності. Було також поставлено багато різноманітних запитань, на які профпрацівники, активісти та інші учасники заходу отримали відповіді та консультації не лише під час зустрічі, але й після її закінчення. Тем для обговорення справді було достатньо…

Відділ інформації Ради профспілки