Продовження дії чинної Галузевої угоди на рік забезпечить збереження досягнутої виробничої і соціальної стабільності в галузі, а також існуючого рівня соціального захисту працівників на період реформування залізничного транспорту.

Чинну Галузеву угоду було укладено на 2002–2006 роки, її дію було продовжено спочатку на п’ять років, а потім – ще на 2012-й. За час дії Угоди до неї було внесено понад 25 змін і доповнень, які суттєво посилили соціальну захищеність працівників і ветеранів.

На виконання Угоди щороку витрачається близько 3 млрд грн., які працівники отримують у вигляді соціальних пільг і гарантій, таких як матеріальна допомога, винагороди, надбавки, доплати, додаткові оплачувані відпустки, заохочення, компенсування витрат на медогляд, оплата технічного навчання, збереження за працівником у низці випадків середнього заробітку, відшкодування частину внесків на добровільне медичне страхування та багато інших. Крім цього, низка положень Угоди спрямована на заходи з охорони праці, забезпечення зайнятості, організацію перепідготовки працівників тощо.

 

postanova_2013.jpg

Галузева угода на сайті профспілки

Відділ інформації Ради профспілки