Тож серед членів лікарняної каси понад 88 % – залізничники. Активну роботу у цьому напрямі проводять, зокрема, профорганізації депо: локомотивних – Львів-Захід, Ковель, Мукачеве, моторвагонного – Львів, вагонних – Коломия і Ковель, Самбірської, Чернівецької й Коломийської дистанцій колії, другої дистанції сигналізації та зв’язку, Львівської і Стрийської дистанцій електропостачання, Ужгородської дирекції залізничних перевезень, будівельно-монтажного поїзда № 908, 198-ї і 123-ї колійних машинних станцій.

За звітний період лікарняна каса перерахувала лікувальним закладам залізниці майже за 11 тис. випадків госпіталізації близько 8,1 млн грн. У 641 випадку проведено відшкодування витрат за лікування членів нашої лікарняної каси у територіальних медичних закладах на загальну суму понад 1,2 млн грн. Найбільшу, до речі, суму відшкодування – 37 тис. грн. – отримав у цьому році працівник колійного господарства.

Багато уваги приділяється вдосконаленню діяльності лікарняної каси, тому постійною практикою є проведення зустрічей у трудових колективах, що вже відбулися на Івано-Франківському, Сарненському, Ковельському, Коломийському, Стрийському, Ужгородському, Мукачівському та Львівському залізничних вузлах…

 

Ніна ЖИВКО, провідний спеціаліст відділу соціального захисту,
праці і зарплати дорпрофсожу Львівської залізниці

 

 Газета “Вісник Профспілки” №22 (609) від 30 листопада 2012 року