Керівник відділу роботи із вкладниками центру персоніфікованого обліку, що є адміністратором ПНПФ «Магістраль», Оксана Ахвердієва відповіла на усі запитання, що цікавили присутніх. Так, вона повідомила, що на Львівській залізниці триває видача вкладникам Фонду витягів із пенсійного контракту і, поки до бухгалтерії не надійде заява про відрахування із заробітної плати внеску у недержавний пенсійний фонд, ніхто коштів із зарплати не відчислятиме. Роботодавець, тобто залізниця платитиме внески на паритетній основі, тільки тим працівникам, які особисто сплачуватимуть внески у Фонд.

До речі, найактивнішими є залізничники зі Львова й Тернополя, які укладають контракти та часто телефонують із запитаннями.

Для ефективнішої співпраці фонду із залізничниками Рада профспілки подала в Укрзалізницю Положення про створення комісій на кожному підприємстві, які складатимуться із кадрових працівників, бухгалтерів і представників профкому.

Як зауважив голова дорожньої профорганізації А.Сенишин, упродовж десяти років профспілка домагалася виділення коштів на недержавний пенсійний фонд “Магістраль” у фінплані. І це зараз відбувається. Тому голови профкомів мають постійно доносити всю актуальну інформацію до працівників, обґрунтувати доцільність та ефективність укладення контрактів з ПНПФ «Магістраль», адже це на користь спілчанам.

Про переваги галузевого недержавного пенсійного фонду “Магістраль” фахівці дорпрофсожу розповідають на вузлах під час зустрічей із молоддю.

Ніна Живко, провідний фахівець відділу соціального захисту, праці і зарплати дорпрофсожу Львівської залізниці