На сайті електронних петицій Верховної Ради України 4 березня 2019 року було оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». Автор – Голова ФПТУ, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк (текст електронної петиції затверджено президією Ради профспілки 28 лютого п. р.). В.Бубняк отримав повідомлення про те, що петиція набрала необхідну кількість підписів і найближчим часом буде розглянута.
Дякуємо всім, хто підтримав вимогу профспілки до Парламенту, а також профспілковому активу за проведення ефективних організаційних заходів.

До теми.
Відповідно до ст. 231 «Електронна петиція, порядок її подання та розгляду» Закону України «Про звернення громадян» розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не  пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Про підтримку або не підтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.