У листі, зокрема, вказано, що:

• відповідно до Статуту Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», затвердженого постановою Кабміну від 2.09.2015 р., № 735, ПАТ «Укрзалізниця» є правонаступником усіх прав і обов’язків Укрзалізниці та підприємств залізничного транспорту;

• відповідно до ст. 7 Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства загального користування» Товариство повністю відповідає за зобов’язаннями, які передбачені Галузевою угодою між Укрзалізницею та профспілками щодо підприємств залізничного транспорту до укладення нової відповідної угоди;

• згідно із ст. 9 Закону «Про колективні договори та угоди» після закінчення строку дії колективний договір (угода) продовжує діяти до того часу, поки сторони не укладуть новий або не переглянуть чинний, якщо інше не передбачено договором (угодою).

Після укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» буде розглядатися питання щодо укладення колективних договорів у регіональних філіях, філіях та структурних підрозділах ПАТ.

Зважаючи на вищевикладене, до укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» необхідно підтримувати та здійснювати виконання і фінансування у 2016 році норм і гарантій, визначених Галузевою угодою і діючими колективними договорами залізниць, підприємств, організацій, структурних підрозділів, наголошено у спільному листі.

Відділ інформації Ради профспілки