Відповідну телеграму за підписом першого заступника Голови профспілки Михайла Сінчака надіслано 4 грудня п. р. на адресу усіх причетних.

У ній також зазначено, що відповідно до ст. 2 Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» від 23.02.2012 р., № 4442-VІ публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» є правонаступником усіх прав і обов’язків Державної адміністрації залізничного транспорту України та підприємств залізничного транспорту.

Таким чином ПАТ «Українська залізниця» та всі його філії, представництва, інші відокремлені підрозділи повинні дотримуватися зобов’язань, взятих на себе згідно з Галузевою угодою та відповідними колективними договорами, в повному обсязі до укладення нових.

Враховуючи соціальну важливість порушеного питання й посилення напруги в трудових колективах, наведену інформацію необхідно в найкоротші терміни довести до відома членів профспілки через інформаційні стенди профорганізацій, профспілкові видання та сайти тощо.