З метою збереження виробничої стабільності в галузі, посилення рівня соціального захисту залізничників Укрзалізниця і Рада профспілки вирішили:

«Пункт 3.2.28 Галузевої угоди доповнити новим абзацом такого змісту:
«Залізничникам, мобілізованим на військову службу, надавати одноразову матеріальну допомогу у розмірі двох посадових окладів (місячних тарифних ставок), що склалися на день мобілізації».

Розділ 3.6. «Пільги та соціальні гарантії» Галузевої угоди доповнити пунктами 3.6.26 та 3.6.27 такого змісту:
«3.6.26. Надавати сім’ям залізничників, загиблих у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції (під час виконання службових обов’язків, мобілізованих на військову службу, а також за обставин, не пов’язаних з виробництвом) одноразову матеріальну допомогу у розмірі 100 тис. грн. на підставі заяви та відповідних підтверджуючих документів, а поховання загиблих залізничників, які не мають родичів та близьких, здійснювати за рахунок коштів підприємств залізничного транспорту.

3.6.27. Надавати одноразову матеріальну допомогу працівникам залізничного транспорту, пораненим у ході бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції (під час виконання службових обов’язків, мобілізованих на військову службу, а також за обставин, не пов’язаних з виробництвом) у розмірі двох середньомісячних заробітків».

  spilna_postannova.jpg