Зокрема, дорожнім, територіальним, об’єднаним, первинним профорганізаціям рекомендовано активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед спілчан щодо залучення їх до участі у Фонді. Необхідно також встановити контроль за створенням на місцях комісій з питань недержавного пенсійного забезпечення, до їх складу включити голів профорганізацій та провести у першому півріччі 2014 року для них навчальні семінари за участю Ради профспілки із запрошенням працівників відділів кадрів.

Підприємствам прямого підпорядкування Укрзалізниці запропоновано відкоригувати фінансові плани на 2014-й щодо витрат на недержавне пенсійне забезпечення і створити для працівників такі самі умови недержавного пенсійного забезпечення, як і для залізничників, а також разом з профкомами внести зміни до колдоговорів відповідно до п. 3.6.20 Галузевої угоди.


ДО ТЕМИ

Як відомо, у 2013 році завдяки активній позиції Ради профспілки та підтримці з боку Укрзалізниці всі працівники залізниць України стали учасниками Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль». На їх індивідуальні пенсійні рахунки перераховано внески від 50 до 70 грн. кожному, а загалом це 18 млн грн. Таку ж суму заплановано у проекті фінансового плану залізниць України і в 2014 році.

 

Відділ інформації Ради профспілки