Дорогі друзі, прийміть найщиріші вітання з нагоди 20-річного ювілею газети залізничників України!

Спільними зусиллями сумлінних і талановитих працівників – журналістів, творчих і технічних співробітників, а також численного авторського активу – газета «Магістраль» стала гідним обличчям залізничної галузі, своєчасним і об’єктивним джерелом важливої інформації. Пройшовши непростий шлях становлення у медійному просторі, редакційний колектив розширив і поглибив тематику публікацій, зробив видання привабливим і цікавим для різних категорій багатотисячної аудиторії залізничників.

Нам приємно відзначити, що зі шпальт «Магістралі» стартував у 1996-му наш «Вісник профспілки», підкресливши соціальну взаємодію адміністрації і профспілки. Наш міцний зв’язок, тісна творча співпраця триває вже багато років, адже наша спільна мета – сприяння стійкій і стабільній роботі залізничного комплексу нашої країни, увага до проблем і успіхів кожного працівника, зростання їх добробуту.

Бажаю вам, шановні друзі, довгого творчого шляху, наснаги, постійного журналістського пошуку, цікавих, актуальних тем і вдячних читачів. Успіхів і благополуччя кожному з вас.

З повагою
Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України