Про це повідомила голова профорганізації БУ-1 Орися СИЧ:

—За реконструкцІю пересувних вагончиків узялися з 2008-го, проте саме муляри і теслярі, які безпосередньо беруть участь у створенні іншим належних побутових умов, дотепер були в найгіршому становищі. Мали старий вагончик, у якому протікав дах, підгнивала підлога. Тоді до профкому звернулися бригадири з проханням допомогти вирішити проблему, й от тепер ми з керівником управління Е.Обиночним вручили їм ключі від повністю відновленого вагончика, над реконструкцією якого муляри і теслярі й самі добре попрацювали.

Вагончик розділений на дві частини, тобто для двох бригад або ж для жінок і чоловіків. Передбачене невеличке підсобне приміщення. Роздягальні обладнані столами, лавками, полицями для одягу. Незабаром будуть там і електрочайник та мікрохвильова піч. Цього цілком достатньо для того, щоб перевдягтися, поїсти чи погрітися в холодну пору року. До речі, вагончик утеплений мінеральною ватою, яка взимку зберігатиме тепло, а влітку захищатиме від спеки. Передбачено електричне опалення – у двох приміщеннях вагончика стоятиме конвектор.

Тож відтепер ще двом бригадам буде комфортніше працювати. Для цього адміністрації довелося витратити не такі вже й великі кошти: реконструкція вагончика обійшлася у 40 тис. грн.

Профком не припиняє контролювати ці питання. На засадах дієвого партнерства з адміністрацією проблеми поліпшення побуту вдається вирішувати набагато швидше та оперативніше. Як тільки з’являється можливість – залучаються всі ресурси, щоб поліпшити умови праці і побуту.

Втім, у будівельному управлінні зі 150–170 осіб, які працюють на лінійних об’єктах, новими вагончиками забезпечено лише близько 80. А для того, щоб створити всім сучасні санітарно-побутові виробничі умови, потрібно переобладнати ще не один вагончик. Над цим і працюємо, – запевнила голова профкому будівельного управління  О.Сич.

  lenta.jpg

Символічну стрічку під час передачі нового побутового вагончика
мулярам і теслярам перерізали начальник БУ-1 Едуард ОБИНОЧНИЙ (праворуч)
та голова профорганізації Орися СИЧ.
Фото Дмитра ПЕЛИХА («Львівський залізничник»)

  ugol.jpg

 

 vagonchik.jpg

 stoly.jpg

 Муляри і теслярі будуправління задоволені сучасним виробничим побутом!

Фото надано профкомом