Вчора, 23 листопада, у засіданні Ради профспілки взяв участь член правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчек, який поінформував делегатів про хід виконання Меморандуму, підписаного керівництвом профспілки й адміністрації 31 жовтня п. р., та його головного пункту – про підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників з 1 листопада 2017 року. Він наголосив, що це питання буде вирішено до кінця цього тижня.
Крім того, він підтвердив, що розмір добових витрат при відрядженні працівників у межах України у розмірі 150 грн. встановлено з 1 жовтня 2017 року, як і було зафіксовано у спільному Протоколі від 17 жовтня п. р. робочої зустрічі керівництва Товариства і профспілки та голів дорожніх профорганізацій, та на чому наполягала профспілка. І вже цьому є офіційне підтвердження – рішення правління ПАТ від 16 листопада про внесення змін до попереднього рішення правління ПАТ від 24 жовтня п. р., а саме: викласти пункт 29.2 в такій редакції – «Зазначені в пункті 29.1 зміни запровадити з 1.10.2017 р. та ввести в дію наказом ПАТ «Укрзалізниця».
Сьогодні, 24 листопада, під час робочої зустрічі Голови профспілки Вадима Бубняка з очільником «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим йшлося про негайне вирішення найгострішої проблеми – підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників. Принципова позиція профспілки, підкреслив її лідер, – підвищення тарифних ставок і посадових окладів з 1 листопада 2017 року.