Головам дорожніх, територіальних, об’єднаних і первинних профспілкових організації напередодні свята запропоновано провести у первинках інформаційну кампанію. Під час спілкування зі спілчанами важливо акцентувати увагу на необхідності активно захищати свої особисті та колективні права перед роботодавцем, а також інформувати про реалізацію соціальних проектів та ініціатив профспілки – дисконтної програми, контакт-центру, корпорації life:), недержавного галузевого пенсійного фонду «Магістраль», страхування від нещасних випадків на виробництві, лікарняної каси.
Під час підготовки та проведення Дня профспілки рекомендовано широко використовувати профспілкову символіку та атрибутику, тематичні інформаційні матеріали та повідомлення щодо профспілкової солідарності та єдності.
Профорганам запропоновано ухвалити об’єктивні рішення щодо заохочення профпрацівників й активістів, провести урочистий прийом молодих працівників до лав профспілки із залученням до організації заходів голів молодіжних рад профорганізацій, вшанувати ветеранів профспілкового руху.

 

Відділ інформації Ради профспілки