Президією Жмеринського теркому профспілки 15 серпня п. р. було прийнято рішення про надання гуманітарної допомоги для мирних жителів Сходу та військового спорядження для українських військових.

Кожен працівник за бажанням міг долучитися до збору коштів, харчів, побутової хімії, необхідних дитячих речей тощо. Зібрану допомогу та продукти харчування, централізовано придбані Жмеринським теркомом профспілки на кошти, перераховані від первинок, було доставлено в конвої загальної допомоги від працівників Південно-Західної залізниці.

Первинки на чолі з теркомом неодноразово передавали нашим військовим бронежилети, спальники, продукти, пально-мастильні матеріали. Та найбільш дороговартісним є забезпечення наших військових транспортом, тож терком за підтримки первинок надали допомогу на ремонт і переобладнання автомобіля-броньовика для бійців 9-го батальйону Вінницької територіальної оборони. Ще один броньований розвідувальний автомобіль готується вінницькими майстрами знову-таки завдяки матеріальній підтримці профорганізацій регіону.

ПРЕС-ЦЕНТР Жмеринського теркому профспілки

 

 

sklaad.jpg

 

bronevik.jpg