Рада профспілки організувала зустріч учасників заходів з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» І.Василевським та директором департаменту локомотивного господарства ПАТ Є.Ткаченком, які розповіли про стан справ у ПАТ, взаємодію між регіональними філіями і філіями товариства у процесі реформування залізничного транспорту, плани розвитку локомотивного господарства.

Зокрема, в планах керівництва виведення локомотивного господарства в окрему «вертикаль», розмежування ремонтної та експлуатаційної складових, перегляд системи ремонтів, що може спричинити і зміни в організації роботи окремих депо тощо.

Протягом зустрічі І.Василевський неодноразово підкреслював, що керівництво не збирається йти шляхом скорочень працівників, але все ж таки має наміри регулювати чисельність ПАТ, зокрема, через обмеження приймання на посади, не пов’язані з рухом, зменшення адміністративного апарату, автоматизацію процесів і модернізацію, скорочення посад, які понад півроку лишаються вакантними без впливу на ефективність роботи тощо.

Водночас, керівництво запевняє, що зацікавлене в залученні до роботи на залізниці молоді, зокрема, робітників масових спеціальностей.

Учасники засідання – представники трудових колективів наголосили на нестачі у виробничих підрозділах працівників робітничих спеціальностей, членів локомотивних бригад, необхідності відповідного навчання. Йшлося також про гострий брак запасних частин, інструменту і матеріалів, аж до паперу для друку маршрутних листів, потребу у перегляді вартості ремонту локомотивів, неприпустимість ухвалення соціально-важливих рішень без обговорення з профорганами відповідного рівня тощо. Члени секції надали керівництву ПАТ і департаменту аналітичну записку щодо найгостріших проблем локомотивного господарства.

Після завершення зустрічі з представниками ПАТ «Укрзалізниця» перед колегами з актуальною інформацією виступили фахівці відділів Ради профспілки, завершив захід перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, який докладно розповів про позицію профспілки щодо нагальних проблем, зокрема виплати «13-ї» зарплати, роботу над проектом колдоговору ПАТ «Укрзалізниця» та інших.

Протокол засідання профсекції розміщено у відповідному розділі сайта.

Відділ інформації Ради профспілки