Це аптеки, медичні лабораторії, магазини, салони краси, туристичні, юридичні та сервісні організації, стоматологічні клініки, кафе тощо у 21 місті. Віднедавна членам профспілки стали доступними пільгові кредити від банку «Траст» і безкоштовні стартові пакети мобільного оператора life:) зі спеціальними тарифами профспілкової мобільної мережі.

«Популярності дисконтної програми профспілки сприяє постійна інформаційна робота наших профпрацівників і активістів, – коментує прес-центр дорпрофсожу Придніпровської магістралі. – На семінарах для профактиву, зустрічах з трудовими колективами, при проведені інших заходів вони розповідають спілчанам про переваги і новини, цікаві пропозиції партнерів. Наприклад, під час навчання голів первинок з питань охорони праці провідний фахівець дорпрофсожу Олексій Бочаров докладно поінформував присутніх про особливості і розвиток дисконтної програми, заклади, в яких можна скористатися знижкою, ключових партнерів, «плюси» профспілкової мобільної корпорації».

ДО ТЕМИ
Нагадуємо, дисконтна програма була ухвалена 27 березня 2012 року президією Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України та має виключно соціальний статус. Її мета – всіляко сприяти економії грошових витрат спілчан шляхом надання їм системних знижок на товари та послуги у торгових мережах та інших закладах, з якими профспілка укладає договори про співпрацю.
Відділ інформації Ради профспілки